Recital Programmes 2019

WHO ARE YOU?
Klaipėdos Eduardo Balsio
menų gimnazijos vargonų salė
July 18, 18.00

Rachmaninoff - Étude-Tableau in C Minor, Op. 39/1 (Kamilė Kaučikaitė)

Filtsch - Mazurka (Diana Voronetcaia)

Mendelssohn - Song Without Words, Op. 30/7 (Kristiana Jodko)

Chopin - Fantaisie-Impromptu in C-sharp Minor, Op. 66 (Maximilian Bach)

Dvarionas - Etude (Saulė Norvaišaitė)

Vitartaitė - Impression (Milda Vitartaitė)

Chopin - Nocturne in E-flat Major, Op. 9/2 (Nicole Rudi)

Rachmaninoff - Prelude in C Minor, Op. 23/7 (Simona Šleiterytė)

Scriabin - Preludes, Op. 11, Nos. 14-15 (Emilija Šukytė)

Schumann - Kinderszenen, Op. 15: VII. Träumerei (Bennet Eicke)

Rachmaninoff - Musical Moment in E Minor, Op. 16/4 (Bohdana Ravljuk)

Scriabin - Vers la Flamme, Op. 72 (Elžbieta Liepa Dvarionaitė)

Dvarionas - Album Leaf (Marija Guščiūtė)

Glinka/Balakirev - The Lark (Maria Alice Poenariu)

Rachmaninoff - Étude-Tableau in C Minor, Op. 39/1 (Mariia Kurhuzova)

Scriabin - Etude in F-sharp Major, Op. 42/4 (Lina Žutautaitė)

Schumann - Fantasiestücke, Op. 12: III. Warum? (Jonas Šopa)

Andrejevas - Arlequin (Gražina Lukšytė)

Scriabin - Vers la Flamme, Op. 72 (Medeinė Mickevičiūtė)

Ravel - Miroirs: Oiseaux Tristes (Iveta Cālīte)

Garūta - Two Preludes (Viktorija Martiņuka)

Debussy - Feux d'Artifice (Kamilė Zaveckaitė)

Rachmaninoff - Étude-Tableau in C Minor, Op. 39/1 (Anastasija Šumskaitė)

Joplin - The Entertainer (Leonard Bach)

Fortepijono Fiesta Plateliuose
Platelių Kultūros Namai
July 23, 19.00

Piazzolla - Por Una Cabeza (Plateliai Arts School Piano Duo)

Prokofiev - Sonata No. 1, Op. 1 (Mariia Kurhuzova)

Chopin - Ballade No. 3, Op. 47 (Milda Vitartaitė)

Bach - Prelude & Fugue in F-sharp Minor, BWV 859 (Simona Šleiterytė)

Ivanovs - Variations (Iveta Cālīte)

Chopin - Nocturne in E Minor, Op. Posth. (Maria Alice Poenariu)

Scriabin - Preludes, Op. 11, Nos. 1-6 (Emilija Šukytė)

Liszt - Harmonies du Soir (Bohdana Ravljuk)

Mendelssohn-Bartholdy - Rondo Capriccioso, Op. 14 (Saulė Norvaišaitė)

Fortepijono Fiesta Plungėje
Žemaičių dailės muziejus
July 24, 17.00

Rachmaninoff - Étude-Tableau in E-flat Major, Op. 33/7 (Simona Šleiterytė)

Bach - Prelude & Fugue in C Major, BWV 870 (Anastasija Šumskaitė)

Scarlatti - Sonatas K. 101, 99 & 159 (Elžbieta Liepa Dvarionaitė)

Chopin - Polonaise in F-sharp Minor, Op. 44 (Nicole Rudi)

Chopin - Etude in G-flat Major, Op. 10/5 (Kristiana Jodko)

Chopin - Etude in E Major, Op. 10/3 (Maximilian Bach)

Chopin - Etude in C Minor, Op. 10/12 (Leonard Bach)

Čiurlionis - Prelude VL 169 & Fugue VL 345 (Kamilė Zaveckaitė)

Haydn - Sonata in C Major, Hob. XVI/50: I. Allegro (Emilija Šukytė)

Debussy - L'isle Joyeuse (Viktorija Martiņuka)

Fortepijono Fiesta Palangoje
Kurhauzo salė
July 25, 20.00

Rachmaninoff - Étude-Tableau in E-flat Major, Op. 33/7 (Saulė Norvaišaitė)

R. Schumann - Novelette, Op. 21/8 (Bennet Eicke)

Shostakovich - Prelude & Fugue in E Minor, Op. 87/4 (Mariia Kurhuzova)

Ravel - Miroirs: Une Barque sur l'Ocean (Iveta Cālīte)

Debussy - Poissons d'Or (Lina Žutautaitė)

Šenderovas - Čiurlionis Sketches (Elžbieta Liepa Dvarionaitė)

Liszt - Paganini Etude "La Chasse" (Marija Guščiūtė)

C. Schumann - Variations, Op. 20 (Nicole Rudi)

Ravel - Jeaux d'Eau (Anastasija Šumskaitė)

Liszt - Vallée d'Obermann (Jonas Šopa)

Fast & Furious
Jūros Šventė 2019, Klaipėda
Šv. Jono Bažnyčios Aikštė
July 26, 21.00

Chopin - Etude in C Minor, Op. 10/12 (Leonard Bach)

Rachmaninoff - Étude-Tableau in D Minor, Op. 33/4 (Saulė Norvaišaitė)

Rachmaninoff - Étude-Tableau in E-flat Major, Op. 33/7

(Medeinė Mickevičiūtė)

Chopin - Etude in G-sharp Minor, Op. 25/6 (Anastasija Šumskaitė)

Chopin - Etude in A-flat Major, Op. 25/1 (Gražina Lukšytė)

Scriabin - Etude in C-sharp Minor, Op. 42/5 (Elžbieta Liepa Dvarionaitė)

Chopin - Etude in G-flat Major, Op. 10/5 (Maria Alice Poenariu)

Chopin - Etude in B Minor, Op. 25/10 (Bohdana Ravljuk)

Chopin - Etude in E Major, Op. 10/3 (Maximilian Bach)

Chopin - Etude in E Minor, Op. 25/5 (Emilija Šukytė)

Liszt - Paganini Etude "La Chasse" (Marija Guščiūtė)

Moszkowski - Etude in F Major, Op. 72/6 (Bennet Eicke)

Rachmaninoff - Étude-Tableau in C Minor, Op. 39/1 (Kamilė Kaučikaitė)

 

Debussy - Etude No. 7 "Pour les Degres Chromatiques" (Iveta Cālīte)

Ligeti - Etude "Fanfares" (Mariia Kurhuzova)

Glass - Etude No. 6 (Simona Šleiterytė)

Liszt - Etude "La Leggierezza" (Viktorija Martiņuka)

Debussy - Etude No. 5 "Pour les Octaves" (Nicole Rudi)

Scriabin - Etude in F-sharp Minor, Op. 8/2 (Lina Žutautaitė)

Liszt - Transcendental Etude No. 12 "Chasse-Neige" (Diana Voronetcaia)

Rachmaninoff - Étude-Tableau in C Major, Op. 33/2 (Milda Vitartaitė)

Prokofiev - Etude in C Minor, Op. 2/4 (Kristiana Jodko)

Chopin - Etude in C Minor, Op. 25/12 (Kamilė Zaveckaitė)

Liszt - Transcendental Etude No. 10 in F Minor (Jonas Šopa)

Fortepijono Fiesta Klaipėdoje
Jūros Šventė 2019, Klaipėda
Šv. Jono Bažnyčios Aikštė
July 27, 18.00

Bartok - Piano Piece, Op. 14/1 (Jonas Šopa)

Mendelssohn-Bartholdy - Rondo Capriccioso, Op. 14 (Marija Guščiūtė)

Beethoven - Sonata in D Major, Op. 28: I. Allegro (Lina Žutautaitė)

Chopin - Scherzo No. 3 in C-sharp Minor, Op. 39 (Anastasija Šumskaitė)

Weinberg - Sonata No. 6, Op. 73 (Bennet Eicke)

Gershwin / Say - Summertime-Variations (Medeinė Mickevičiūtė)

Liszt - Rhapsodie Espagnole (Elžbieta Liepa Dvarionaitė)

Gala koncertas
LMTA Klaipėdos Fakulteto didžioji salė
July 28, 18.00

Rachmaninoff – Étude-Tableau in C Minor, Op. 39/1 (Lina Žutautaitė)

Scarlatti - Sonata in A Major, K. 101 (Elžbieta Liepa Dvarionaitė)

Liszt - Paganini Etude "Le Chasse" (Marija Guščiūtė)

Chopin - Etude in A-flat Major, Op. 25/1 (Gražina Lukšytė)

Chopin - Etude in B Minor, Op. 25/10 (Bohdana Ravljuk)

Dvarionas - Etude (Saulė Norvaišaitė)

Ivanovs - Variations (Iveta Cālīte)

Tchaikovsky / Pletnev - Andante Maestoso from "Nutcracker"

(Maria Alice Poenariu)

Rachmaninoff – Étude-Tableau in C Minor, Op. 39/9 (Kamilė Kaučikaitė)

Mozart - Sonata in A Minor, K. 310: I. Allegro Maestoso (Kristiana Jodko)

Bach - Prelude & Fugue in C Minor, BWV 871 (Milda Vitartaitė)

Bartok - Piano Pieces Op. 14, Nos. 3 & 4 (Jonas Šopa)

Ravel - Jeux d'Eau (Anastasija Šumskaitė)

Debussy - Bruyeres (Simona Šleiterytė)

Debussy - Feux d'Artifice (Kamilė Zaveckaitė)

Chopin - Mazurkas Op. 63, Nos. 2 & 3 (Nicole Rudi)

Liszt - Transcendental Etude No. 12 "Chasse-Neige" (Diana Voronetcaia)

Scriabin - Prelude, Op. 11, Nos. 21-24 (Emilija Šukytė)

Scriabin - Vers la Flamme, Op. 72 (Medeinė Mickevičiūtė)

@2016 by Gintaras Januševičius

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon